Konkurs poetycki

Piszesz do biurka? - Wyślij wiersz wraz z grafiką ilustrującą na maila (miekusn@gmail.com)

Tematyka: kulinarny motyw kojarzący się z odpornością! Powodzenia:)

Termin nadsyłania prac: do 15.03.2023

Dzięki za wszystkie przesłane wiersze ! Fajnie, że się zmobilizowaliście:) jeszcze na pewno konkurs powtórzymy, a w tym wydaniu wygrała pani H.R. Która wolała być anonimowa:) wszystkim uczestnikom bardzo gratuluję i życzę życiowej weny codziennie
 
Dzieki!

Zgadzam się by moje dane osobowe były przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji e-mail związanej z realizacją konsultacji , odpowiadania na wiadomości z formularza, edukacji i usług świadczonych przez Natalia Miękus-Purwin. Więcej o zasadach: KLAUZULA RODO, Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie Z RODO. Zapoznałam/em się z tymi dokumentami i akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Natalię Miękus-Purwin telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać te zgody. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
 

Adres

Sopot, Polska