Koło życia

Dysbalans w którejś ze sfer życia jest często tym, co sprawia, że nie czujemy się dobrze w miejscu, w którym jesteśmy. WORK/LIFE balance to coś, co staje się powoli nierealne, zważywszy na czasy, w których żyjemy. Czasami zastanawiamy się czy jesteśmy szczęśliwi lub czujemy jakiś dyskomfort, ale nie potrafimy tego sprecyzować, ani nic nie zmieniamy. Wymagamy, by COŚ się SAMO zmieniło w naszym życiu, ale to nie jest możliwe. Zrobienie prostego ćwiczenia, jakim jest “koło życia” pozwoli odpowiedzieć Ci na pytanie:

Co może sprawić, że poprawi się Twój poziom zadowolenia w wybranej dziedzinie?

Jakie trzy rzeczy zrobisz w celu podniesienia zadowolenia w tej dziedzinie?

Od kiedy chcesz zacząć zmianę?

Myślę, wierzę , że zmiany są możliwe! Odkryj, co sprawi, że wrócisz na dobre tory! Chętnie pomogę:) zapraszam do współpracy

#worklife #health #harmony #integrity


Zgadzam się by moje dane osobowe były przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji e-mail związanej z realizacją konsultacji , odpowiadania na wiadomości z formularza, edukacji i usług świadczonych przez Natalia Miękus-Purwin. Więcej o zasadach: KLAUZULA RODO, Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie Z RODO. Zapoznałam/em się z tymi dokumentami i akceptuję ich treść.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Natalię Miękus-Purwin telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać te zgody. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
 

Adres

Sopot, Polska